Karelia. Dziki Zachód Rosji
Karelia. Dziki Zachód Rosji

Początkowo Karelia nie była tym wymarzonym kierunkiem całego życia. Nic nie wskazywało na to, że w najbliższej osiągalnej przyszłości wybór padnie właśnie na ten zagubiony w gęstwinie lasów region. Wybór nie był oczywisty.

Petersburg. Wspaniałe miasto w krainie kontrastów
Petersburg. Wspaniałe miasto w krainie kontrastów

W Petersburgu chodzenie ulicami już jest ekstremalnym sportem. I zauważcie, że tubylcy preferują chodzić jezdnią niż chodnikiem, mimo że reguł drogowych przestrzega daleko nie każdy kierowca.

Zakarpacie. Kraina płynąca miodem i winem
Zakarpacie. Kraina płynąca miodem i winem

Moja opowieść będzie o tym regionie Ukrainy, który niby należy do niej pod względem geograficznym i politycznym, ale w tym samym czasie jest osobnym państwem ze swoją specyficzną kulturą, mową i ludźmi. To Zakarpacie...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.