Aktualności

Dziękujemy za odwiedziny stoiska „Podróży” na Targach LATO 2011

Roma Kuffel, 4.04.2011

Trogir - miastem portowe na wybrzeżu Morza Adriatyckiego

fot.: sxc.hu

Trogir - miastem portowe na wybrzeżu Morza Adriatyckiego
3 kwietnia zakończyły się w Warszawie XVI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2011. Swoje stoisko miała także redakcja „Podróży”. Sporym zainteresowaniem cieszyły się egzemplarze archiwalne naszego magazynu. Dyrektor Marketingu, koleżanki z Działu Reklamy oraz przedstawiciele redakcji odbyli wiele rozmów z naszymi czytelnikami i przedstawicielami branży  turystycznej.

Wydarzeniem na pewno był piątkowy Dzień Chorwacki i otwarcie wystawy „Be CROative!” Zwiedzający mogli się przekonać, że ten mały kraj słynie nie tylko ze wspaniałych warunków przyrodnich, kurortów nad Adriatykiem i dziedzictwa kulturowego, ale także z wielu innowacyjnych wynalazków, które zrewolucjonizowały świat i markowych produktów. Czy wiecie, że krawat, torpeda (autorstwa Ivana Lupisa Vukića) spadochron, sterowiec z napędem własnym, wielofazowy system prądu przemiennego (słynnego Nikoli Tesli) czy długopis i wieczne pióro (Slavoljuba Penkali) to chorwackie wynalazki? Mamy nadzieję, że i Polska doczeka się w szybkim czasie tak ciekawej wystawy, prezentującej nasz dorobek, bo pierwszy krok został zrobiony – nasz pawilon wystawowy na EXPO w Szanghaju zrobił prawdziwą furorę nie tylko wśród znawców designu.

 

Zapraszamy na kolejne targi, na których redakcja Podróży będzie miała swoje stoisko: Międzynarodowe Targi Wrocław 8-10 kwietnia oraz Gdańskie Targi Turystyczne 15-17 kwietnia. Do zobaczenia!

Zdjęcie: sxc.hu, Trogir - miasto portowe na chorwackim wybrzeżu

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.