Aktualności

Targi ITB w Berlinie ( 9-13 marca 2011)

Roma Kuffel, 11.03.2011

Prezentacja Polski na targach w Berlinie

fot.: materiały prasowe

Prezentacja Polski na targach w Berlinie
Targi ITB Berlin to jedno z najważniejszych światowych spotkań branży turystycznej, na które przyjeżdża co rok ponad 11 000 wystawców ze 180 krajów świata.

Targi ITB Berlin to jedno z najważniejszych światowych spotkań branży turystycznej, na które przyjeżdża co rok ponad 11 000 wystawców ze 180 krajów świata. To wielkie wydarzenie promocyjne biznesu turystycznego, na którym spotykają się reprezentanci branży, politycy i dyplomaci, dziennikarze i liderzy opinii. Targi ITB odwiedza średnio 180 000 osób. Targi ITB goszczą wielu przedstawicieli rządów i administracji międzynarodowej. W tym roku gościem honorowym jest Prezydent Lech Wałęsa. W tym roku targi sa dla nas wyjątkowe, bo krajem partnerskim targów ITB 2011 jest Polska, co oznacza intensywną promocję Polski i polskiej turystki. Polska jest widoczna na tegorocznych targach dzięki programowi kompleksowych działań promocyjnych, spójnej obecności na terenie Messe Berlin i w przestrzeni publicznej Berlina, jak również dzięki zaskakującej koncepcji promocji. ITB jest elementem kompleksowej kampanii promocyjnej na rynku niemieckim i ważną częścią projektu „Promujmy Polskę Razem".

Jak podaje PAP, 10 marca film polski "Move your imagination" zdobył pierwsze miejsce podczas festiwalu filmowego "The Golden City Gate", rokrocznie odbywającego się podczas berlińskich targów. Spośród ponad 20 krajów, które zgłosiły filmy promocyjne, jury najwyżej oceniło film Polskiej Organizacji Turystycznej związany z kampanią promocyjną Polski za granicą. Więcej informacji na stronie: http://www.itb2011.pl

Na targach jest obecny redaktor naczelny „Podróży” Philip Niedenthal. Jego wrażenia z pobytu zamieścimy po powrocie do Polski.

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.