Aktualności

Najlepsze restauracje w Polsce oczami obcokrajowców

Joanna Szyndler, 7.04.2011

kraków

fot.: materiały prasowe

kraków
Brytyjski dziennik Guardian ogłosił plebiscyt na najciekawsze ich zdaniem restauracje, kawiarnie, hotele i atrakcje w Polsce. Jakie miejsca znalazły się na szczycie listy?

Brytyjski dziennik Guardian ogłosił plebiscyt na najciekawsze ich zdaniem restauracje, hotele i atrakcje w Polsce. Jakie miejsca znalazły się na szczycie listy?

Numerem jeden wśród restauracji okazała się wrocławska knajpa Abram's Tower. Kuchnia tam serwowana nie jest polska, cudzoziemcom od schabowego z ziemniaczkami bardziej smakuje  w Polsce burrito, tajska zupa i indyjska potrawa tikka masala. Za najlpeszą kawiarnię uznano Alchemię w Krakowie, a za miejsce na nocleg Tango House B&B. Wśród atrakcji zaskoczenie: Muzeum Lubelskie w Lublinie. Cały ranking zobaczcie na stronie: www.guardian.co.uk

Zdjęcie: materiały Tango House

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.