Aktualności

Egoztyczne śluby

Adam Stasiak, 26.04.2011

beach

fot.: sxc.hu

beach
Wiosna jest porą roku zakochanych i nowożeńców. Coraz więcej ślubów zrywa jednak z tradycją i postanawia zawrzeć związek małżeński w bardziej egzotycznym miejscu niż rodzima parafia. Zdradzamy kilka pomysłów jak to zrobić.

Wiosna jest porą roku zakochanych i nowożeńców. Coraz więcej ceremonii zrywa jednak z tradycją i postanawia zawrzeć związek małżeński w bardziej egzotycznym miejscu niż rodzima parafia. Zdradzamy kilka pomysłów jak to zrobić.

Coraz więcej firm oferuje nie tylko zorganizowanie ślubu w malowniczej scenerii Tajlandii, Malediwów, czy Seszeli, ale również całe pakiety ślubne obejmujące pobyt poślubny, transport wewnętrzny, koszty legalizacji małżeństwa, koszty tłumaczeń dokumentów, koszty polskiego koordynatora, oraz w zależności od wybranego pakietu wiele innych atrakcji.

Jeżeli chcecie powiedzieć sakramentalne "tak" w cieniu egzotycznych palm, najlepiej skorzystac z ofert firm zajmujących się tego typu działanościa. Wtedy będziemy mieć pewność, że złożona przysięga będzie obowiązywac w Polsce i wymaga jedynie zgłoszenia w urzędzie stanu cywilnego. Wszystkimi formalnościami od strony prawnej zajmie się biuro podróży lub firma organizująca taki wyjazd.

Poniżej przedstawiamy adresy do stron oprganizujących "śluby marzeń":

www.deluxevent.pl/egzotyczne_sluby.php

http://exotic-weddings.com/

www.slubymarzen.pl/

www.bali-exoticwedding.com

Wszystkeigo najlepszego na nowej drodze życia!

 

NA TEMAT:

Polub nas na Facebooku!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.